Обдаровані діти

Вчені сьогодні мають спільну думку в тому, що кожна людина володіє великим потенціалом можливостей, які закладені в ній від природи у вигляді задатків.  Таланти народжуються не так часто, геніїв за всю історію людства нараховується не більше 400. Перед масовими, типовими дошкільними закладами постає проблема вияву та розвитку обдарованих дітей. Розмірковуючи про систему роботи з обдарованими дітьми, ми говоримо про роботу з усіма дітьми, тобто про максимальний розвиток умінь, навичок, пізнавальних здібностей.
У своїй роботі ми спираємось на такі положення розвитку обдарованості «всі діти обдаровані від природи» та «на розвиток обдарованості найбільший вплив має педагогічний фактор».

Презентація досвіду роботи "Модель управління процесом психолого-педагогічного супроводу роботи з обдарованими дітьми в дошкільному навчальному закладі"

Обласний науково-практичний семінар за темою: ‘’Організаційно-педагогічні засади розвитку педагогічного колективу дошкільного навчального закладу в системі роботи з обдарованими дітьми’’

27.11.2014 День відкритих дверей. заключний етап конкурса "Наума Грамотника"