Практичний      психолог
Яковенко Анастасія Сергіївна

Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби навчального закладу:

Розвиток емоційної сфери дітей.

Розвиток компонентів шкільної зрілості: розумового, мотиваційного, соціального, емоційно-вольового.

Психологічне забезпечення процесу адаптації дитини до умов дошкільного навчального закладу, профілактика дезадаптації.

Психологічна просвіта серед батьків, вихователів та інших учасників навчально-виховного процесу.

Психологічний супровід дітей раннього віку.

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ В РОБОТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА Є:
Здійснення діагностичного дослідження з метою виявлення можливих проблем розвитку(емоційна і пізнавальна сфери). Зокрема, здійснювати діагностику психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі.
Здійснення корекційно - розвивальної роботи за потребою. Для проведення цієї роботи використовується програма «Когнітивний розвиток дітей старшого дошкільного віку», укладач Петриченко Т. В.
Надання консультаційної допомоги учасникам освітньо-виховного процесу.
Сприяння розвитку пізнавальних і творчих здібностей дітей. Для проведення цієї роботи використовується програма «Малі чарівники», укладач Маліна О. В.
Сприяння у профілактиці психічного виснаження і стресостійкості працівників.