27 вересня 2012 року   дошкільний навчальний заклад №400  нагороджено грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України.
Флагмани - це, професіонали, справжні знавці своєї справи! Бути Флагманом - це велика шана і разом з тим відповідальність. Україна завджи пишалася своїм інтелектуальним потенціалом.  Наш дошкільний навчальний заклад взяв  участь в загальнонаціональній акції "Флагмани освіти і науки України",  що є іміджевим виданням, яке розповідає про історію та сьогодення у сфері освіти.

Наші досягнення:
2014 рік
Диплом I ступеня за досвід роботи представлений на обласну педагогічну виставку-презентацію педагогічних ідей та технологій "Маленькі мандрівники". Розвиток пізнавальної сфери дошкільників старшого дошкільного віку через формування елементарних географічних уявлень".
Диплом I ступеня за досвід роботи представлений на обласну педагогічну виставку-презентацію педагогічних ідей та технологій "Управління процесом психолого-педгогічного супроводу роботи з обдарованими дітьми в дошкільному навчальному закладі".
Диплом I ступеня за досвід роботи представлений на обласну педагогічну виставку-презентацію педагогічних ідей та технологій "Особистісно орієнтована модель управління дошкільним навчальним закладом".
Диплом II ступеня за досвід роботи представлений на обласну педагогічну виставку-ghtptynfws. педагогічних ідей та технологій "Формування соціально-морально компетентності дітей дошкільного віку через метод "занурення" використовуючи літературну спадщину В.Сухомлинського".
Грамота управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради за I місце у районному конкурсі - огляді на кращу підготовку до нового 2014/2015 навчального року.

2013 рік
Диплом I ступеня управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради за досвід роботи представлений на районну педагогічну виставку-ярмарок педагогічних ідей та технологій "Школа шляхетності. Формування соціально-моральної компетентності дітей дошкільного віку через організацію гурткової роботи".
Диплом I ступеня за досвід роботи представлений на обласну педагогічну виставку-ярмарок педагогічних ідей та технологій "Школа шляхетності. Формування соціально-морально компетентності дітей дошкільного віку через організацію гурткової роботи".

2012  рік
Грамота управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради за II місце у районному конкурсі - огляді на кращу підготовку до нового 2012/2013 навчального року.
Подяка голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради з нагоди 25-річчя заснування навчального закладу.
Почесна грамота Харківської міської ради Департамент освіти з нагоди 25-річчя заснування навчального закладу.
Грамота МОНмолодьспорт України за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України. Загальнонаціональний проект "Флагмани освіти і науки України"

2011  рік
Грамота управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради за II місце у районному конкурсі - огляді на кращий спортивний майданчик на території дошкільного навчального закладу.

2010  рік
Диплом III ступеня Харківської обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей за досвід роботи "Світ професій,інноваційні підходи до ранньої профорієнтації дошкільників".
Почесна Грамота управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради за I місце в районному огляді - конкурсі на кращу підготовку дошкільних навчальних закладів освіти до нового 2010-2011 навчального року.
Грамота Харківської обласної державної адміністрації Харківської міської ради за перемогу в огляді - конкурсі на кращу підготовку дошкільних навчальних закладів освіти, в області, до нового 2010-2011 навчального року.